Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül kimdir?, Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Bakiye Nurdan Tekgül yorumlarını da bulabilirsiniz.

Bakiye Nurdan Tekgül Kimdir?

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Bakiye Nurdan Tekgül, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Tekgül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Tekgül şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Bakiye Nurdan Tekgül ile anlaşmalı?

Bakiye Nurdan Tekgül kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Tekgül ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Tekgül hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Bakiye Nurdan Tekgül Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu