Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. Bahri Abaylı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Bahri Abaylı kimdir?, Uzm. Dr. Bahri Abaylı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Bahri Abaylı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Bahri Abaylı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Bahri Abaylı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Bahri Abaylı Kimdir?

Uzm. Dr. Bahri Abaylı, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak Gastroenteroloji uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına Adana’da bulunan özel muayenehanesi’nde devam etmektedir.

 


Uzm. Dr. Bahri Abaylı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Abaylı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Bahri Abaylı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Abaylı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Bahri Abaylı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Bahri Abaylı Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Bahri Abaylı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Bahri Abaylı Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Bağırsak tıkanması onarımı, Endoskopi, Gastrektomi, Ince barsak biyopsisi, Kolonoskopi, Mide – Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Polipektomi alanlarında hizmet vermekte ve Hepatit B, Hepatit C, Hepatit D, Endoskopi, Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Bahri Abaylı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bahri Abaylı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Bahri Abaylı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Abaylı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Bahri Abaylı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Abaylı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Hepatit B, Hepatit C, Hepatit D

Uzm. Dr. Bahri Abaylı İlgilendiği Hastalıklar

 • Hepatit B 
 • Hepatit C 
 • Hepatit D 
 • Endoskopi 
 • Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri   

   

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Uyguladığı Tedaviler

 • Bağırsak tıkanması onarımı
 • Endoskopi
 • Gastrektomi
 • Ince barsak biyopsisi
 • Kolonoskopi  

   

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Diploma Aldığı Kurum

  ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Uzmanlık Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Aldığı Ödüller

 • Hepatit B
 • Hepatit C
 • Hepatit D
 • Endoskopi
 • Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri

  YAYINLAR

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Doktorun Muayenehane Adresi:

  Yeni Baraj Mah. 68009 sok. Nazar Plaza Kat 1/1 
  Seyhan, Adana

  Özel Muayenehane

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Bahri Abaylı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu