Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Uzm. Dr. Aziz Batı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Aziz Batı kimdir?, Uzm. Dr. Aziz Batı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Aziz Batı yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum – Gaziantep ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Aziz Batı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Aziz Batı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aziz Batı Kimdir?

Uzm. Dr. Aziz Batı, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Aziz Batı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Aziz Batı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Batı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Aziz Batı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aziz Batı Özel Kemal Bayındır Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Aziz Batı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Aziz Batı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Aziz Batı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aziz Batı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Aziz Batı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Batı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Aziz Batı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Batı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Aziz Batı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Aziz Batı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Aziz Batı Diploma Aldığı Kurum

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.07.2005)

Uzm. Dr. Aziz Batı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aziz Batı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Aziz Batı Doktorun Muayenehane Adresi:

23 Nisan, 34 Nolu Sok. No:35, 27070 Şahinbey/Gaziantep 
Gaziantep

Özel Kemal Bayındır Hastanesi

Uzm. Dr. Aziz Batı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aziz Batı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aziz Batı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aziz Batı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu