Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Azitta Ekenel kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Azitta Ekenel kimdir?, Uzm. Dr. Azitta Ekenel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Azitta Ekenel yorumları, Aile Hekimliği – Eskişehir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Azitta Ekenel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Azitta Ekenel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Azitta Ekenel Kimdir?

Uzm. Dr. Azitta Ekenel, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Azitta Ekenel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Azitta Ekenel kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Ekenel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Azitta Ekenel için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Ekenel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Azitta Ekenel ile anlaşmalı?

Azitta Ekenel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Azitta Ekenel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Eskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Azitta Ekenel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Azitta Ekenel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Azitta Ekenel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Azitta Ekenel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Ekenel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Azitta Ekenel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Ekenel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Azitta Ekenel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Doktorun Muayenehane Adresi:

Yenikent, Piri Reis Cad., 26050 Odunpazarı/Eskişehir 
Eskişehir

Eskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Uzm. Dr. Azitta Ekenel instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Azitta Ekenel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu