Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Uzm. Dr. Ayşenur Özderya kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya kimdir?, Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ayşenur Özderya yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ayşenur Özderya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ayşenur Özderya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayşenur Özderya Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Ayşenur Özderya, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayşenur Özderya kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Özderya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayşenur Özderya için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Özderya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayşenur Özderya ile anlaşmalı?

Ayşenur Özderya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ayşenur Özderya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ayşenur Özderya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ayşenur Özderya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşenur Özderya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ayşenur Özderya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Özderya ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ayşenur Özderya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Özderya hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ayşenur Özderya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Doktorun Muayenehane Adresi:

Cevizli, Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayşenur Özderya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın