Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer kimdir?, Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer yorumları, Aile Hekimliği – Denizli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Aynur Öztürk Özer yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aynur Öztürk Özer Kimdir?

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Aynur Öztürk Özer, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Öztürk Özer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Öztürk Özer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Aynur Öztürk Özer ile anlaşmalı?

Aynur Öztürk Özer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Aile HekimliğiDenızlı Çardak İlçe Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Öztürk Özer ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Öztürk Özer hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Diploma Aldığı Kurum

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 20.04.2012)

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Denizli

Aile Hekimliği

Hürriyet, Selderesi Cd., 20360 Çardak/Denizli 
Denizli

Denızlı Çardak İlçe Hastanesı

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aynur Öztürk Özer Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu