Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ayhan Eren kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ayhan Eren kimdir?, Uzm. Dr. Ayhan Eren Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ayhan Eren yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ayhan Eren hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ayhan Eren yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayhan Eren Kimdir?

Uzm. Dr. Güngör ÖZTÜRK, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru uvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Güngör ÖZTÜRK, İstanbul Kadıköy’de bulunan Özel Çağıner Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.


Uzm. Dr. Ayhan Eren kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Eren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayhan Eren için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Eren şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayhan Eren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ayhan Eren Özel Çağıner Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ayhan Eren hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ayhan Eren Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Ayhan Eren için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayhan Eren muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ayhan Eren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Eren ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ayhan Eren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Eren hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ayhan Eren İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ayhan Eren Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ayhan Eren Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzm. Dr. Ayhan Eren Uzmanlık Aldığı Kurum

ULUDAG ÜNIVERSITESI

Uzm. Dr. Ayhan Eren Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ayhan Eren Doktorun Muayenehane Adresi:

HASANPAŞA MAH. UZUN ÇAYIR CD. MİRİMÇELEBİ SK. NO:1 KADIKÖY İSTANBUL 
Kadıköy, İstanbul

Özel Çağıner Hastanesi

Uzm. Dr. Ayhan Eren instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Eren Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Eren Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Eren Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu