Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak kimdir?, Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ayhan Büyükbayrak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayhan Büyükbayrak Kimdir?

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayhan Büyükbayrak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Büyükbayrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Büyükbayrak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayhan Büyükbayrak ile anlaşmalı?

Ayhan Büyükbayrak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Büyükbayrak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Büyükbayrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Diploma Aldığı Kurum

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 31.01.2003)

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ayhan Büyükbayrak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu