Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Aycan Çınar kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Aycan Çınar kimdir?, Uzm. Dr. Aycan Çınar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Aycan Çınar yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Aycan Çınar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Aycan Çınar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aycan Çınar Kimdir?

Uzm. Dr. Aycan Çınar, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Aycan Çınar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Aycan Çınar kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Çınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Aycan Çınar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Çınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Aycan Çınar ile anlaşmalı?

Aycan Çınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Aycan Çınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aycan Çınar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Aycan Çınar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Aycan Çınar Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Aycan Çınar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aycan Çınar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Aycan Çınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Çınar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Aycan Çınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Çınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Aycan Çınar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Aycan Çınar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Aycan Çınar Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Bakırköy Dr.sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.09.2009)

Uzm. Dr. Aycan Çınar Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aycan Çınar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Aycan Çınar Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Aycan Çınar instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aycan Çınar Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aycan Çınar Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aycan Çınar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu