Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy kimdir?, Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Balıkesir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Aslı Akcan Atasoy yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aslı Akcan Atasoy Kimdir?

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Akcan Atasoy, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Akcan Atasoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Akcan Atasoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Aslı Akcan Atasoy ile anlaşmalı?

Aslı Akcan Atasoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Akcan Atasoy ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Akcan Atasoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Diploma Aldığı Kurum

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 14.06.2011)

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Doktorun Muayenehane Adresi:

Yıldız, Soma Cd., 10020 Altıeylül/Balıkesir Merkez/Balıkesir 
Balıkesir

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S)

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aslı Akcan Atasoy Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu