Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak kimdir?, Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Asım Bülent Yamak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Asım Bülent Yamak Kimdir?

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Asım Bülent Yamak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Yamak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Yamak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Asım Bülent Yamak ile anlaşmalı?

Asım Bülent Yamak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Yamak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Yamak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Doktorun Muayenehane Adresi:

Hacettepe, 06230 Altındağ/Ankara 
Ankara

Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Asım Bülent Yamak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu