Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ali Özyurt kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ali Özyurt kimdir?, Uzm. Dr. Ali Özyurt Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ali Özyurt yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ali Özyurt hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ali Özyurt yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ali Özyurt Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Özyurt, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Özyurt, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Özyurt kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Özyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Özyurt için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Özyurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ali Özyurt ile anlaşmalı?

Ali Özyurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Özyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ali Özyurt İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ali Özyurt hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ali Özyurt Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ali Özyurt için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Özyurt muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Özyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Özyurt ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ali Özyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Özyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ali Özyurt İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ali Özyurt Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ali Özyurt Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ali Özyurt Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ali Özyurt Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ali Özyurt Doktorun Muayenehane Adresi:

Selimiye, Tıbbiye Cad. No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Uzm. Dr. Ali Özyurt instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Özyurt Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Özyurt Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Özyurt Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu