Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan kimdir?, Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ali Cengiz Sayılgan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ali Cengiz Sayılgan Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Cengiz Sayılgan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Sayılgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Sayılgan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ali Cengiz Sayılgan ile anlaşmalı?

Ali Cengiz Sayılgan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Aile HekimliğiKocaeli Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Sayılgan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Sayılgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 02.10.2009)

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Kocaeli

Aile Hekimliği

 
Kocaeli

Kocaeli Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Cengiz Sayılgan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene