Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi kimdir?, Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kilis ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ali Bestemi Kepekçi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ali Bestemi Kepekçi Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Bestemi Kepekçi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Kepekçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Kepekçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ali Bestemi Kepekçi ile anlaşmalı?

Ali Bestemi Kepekçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Meltem Hastanesi Ve Doğumevi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Kepekçi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Kepekçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.01.2014)

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Doktorun Muayenehane Adresi:

Haznedar Mh., Haznedar, 34160 Güngören/İstanbul 
İstanbul

Meltem Hastanesi Ve Doğumevi

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ali Bestemi Kepekçi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu