Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek kimdir?, Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ahmet Şimşek yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Osmaniye ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ahmet Şimşek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ahmet Şimşek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Şimşek Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ahmet Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ahmet Şimşek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ahmet Şimşek ile anlaşmalı?

Ahmet Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ahmet Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ahmet Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ahmet Şimşek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Şimşek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ahmet Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Şimşek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ahmet Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ahmet Şimşek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Osmaniye

Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Şimşek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu