Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ahmet Beşir kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ahmet Beşir kimdir?, Uzm. Dr. Ahmet Beşir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ahmet Beşir yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ahmet Beşir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ahmet Beşir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Beşir Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Beşir, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Beşir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ahmet Beşir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Beşir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ahmet Beşir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Beşir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ahmet Beşir ile anlaşmalı?

Ahmet Beşir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ahmet Beşir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ahmet Beşir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ahmet Beşir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Beşir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ahmet Beşir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Beşir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ahmet Beşir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Beşir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ahmet Beşir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Doktorun Muayenehane Adresi:

Üniversite, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon 
Trabzon

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi

Uzm. Dr. Ahmet Beşir instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ahmet Beşir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu