Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı kimdir?, Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Adalet Ünaldı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Adalet Ünaldı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Adalet Ünaldı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Adalet Ünaldı Kimdir?

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Adalet Ünaldı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Adalet Ünaldı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Ünaldı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Adalet Ünaldı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Ünaldı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Adalet Ünaldı ile anlaşmalı?

Adalet Ünaldı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Adalet Ünaldı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Adalet Ünaldı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Adalet Ünaldı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Adalet Ünaldı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Adalet Ünaldı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Ünaldı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Adalet Ünaldı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Ünaldı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Adalet Ünaldı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana 
Adana

Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana 
Adana

Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Adalet Ünaldı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu