Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın kimdir?, Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Abdulkadir Aydın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abdulkadir Aydın Kimdir?

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdulkadir Aydın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Aydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Abdulkadir Aydın ile anlaşmalı?

Abdulkadir Aydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Bilge Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Aydın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 08.10.1982)

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Doktorun Muayenehane Adresi:

Şemsipaşa Mahallesi, Şemsi Paşa, 56. Sokak No: 2, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul 
Sakarya

Bilge Hastanesi

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Abdulkadir Aydın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu