Prof. Dr. Osman Müftüoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu kimdir?, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Prof. Dr.Osman Müftüoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Osman Müftüoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Müftüoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Prof. Dr. Osman Müftüoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. O Müftüoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. O Müftüoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır. Radyonükleer kemik taraması, Keratinin kan testi, Diabetes mellitusta insülin nasıl tedavi edileceği alanlarında hizmet vermekte ve Testis Kanseri (Testis Tümörü), Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri), Akut Böbrek Yetmezliği, Kemik İliği Yetmezliği, Hipofiz Bezi Hastalıkları hastalıkları hususunda çalışıyor.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. O Müftüoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. O Müftüoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Testis Kanseri (Testis Tümörü), Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri), Akut Böbrek Yetmezliği

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu İlgilendiği Hastalıklar

 • Testis Kanseri (Testis Tümörü)
 • Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri)
 • Akut Böbrek Yetmezliği
 • Kemik İliği Yetmezliği
 • Hipofiz Bezi HastalıklarıProf. Dr. Osman Müftüoğlu Uyguladığı Tedaviler
 • Radyonükleer kemik taraması
 • Keratinin kan testi
 • Diabetes mellitusta insülin nasıl tedavi edileceğiProf. Dr. Osman Müftüoğlu Diploma Aldığı KurumANKARA ÜNİVERSİTESİProf. Dr. Osman Müftüoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

  ANKARA ÜNIVERSITESI

  Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Testis Kanseri (Testis Tümörü)
 • Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri)
 • Akut Böbrek Yetmezliği
 • Kemik İliği Yetmezliği
 • Hipofiz Bezi Hastalıkları

 

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63  Kat:5 
34367 Şişli, İstanbul
Yaşasın Hayat Kliniği 

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu instagram: Eklenmedi

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Facebook: Eklenmedi

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene