Aile Hekimleri

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara kimdir? – Muayenehane Randevu

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara kimdir?, Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara yorumları, Aile Hekimliği – Düzce ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Prof. Dr.İsmail Hamdi Kara yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmail Hamdi Kara Kimdir?

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Hamdi Kara, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Kara ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Kara ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Kara hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Uyguladığı Tedaviler

 

 

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Diploma Aldığı Kurum

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Uzmanlık Aldığı Kurum

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Doktorun Muayenehane Adresi:

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara instagram: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Facebook: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Whatsapp: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu