Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel kimdir? – Muayenehane Randevu

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel kimdir?, Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Prof. Dr.İsmail Hakkı Cinel yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmail Hakkı Cinel Kimdir?

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Hakkı Cinel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Cinel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Cinel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Cinel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Diploma Aldığı Kurum

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Uzmanlık Aldığı Kurum

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Doktorun Muayenehane Adresi:

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel instagram: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Facebook: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Whatsapp: Eklenmedi

Prof. Dr. İsmail Hakkı Cinel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu