Gelişmiş
Arama
 1. Anasayfa
 2. Prof. Dr. Celaletdin Camcı kimdir? – Muayenehane Randevu

Prof. Dr. Celaletdin Camcı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Prof. Dr. Celaletdin Camcı kimdir?, Prof. Dr. Celaletdin Camcı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Prof. Dr. Celaletdin Camcı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Prof. Dr. Celaletdin Camcı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Prof. Dr.Celaletdin Camcı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Celaletdin Camcı Kimdir?

Prof. Dr. Celaletdin Camcı, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Celaletdin Camcı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Prof. Dr. Celaletdin Camcı kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. C Camcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Prof. Dr. Celaletdin Camcı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. C Camcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Prof. Dr. Celaletdin Camcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Celaletdin Camcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Prof. Dr. Celaletdin Camcı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Prof. Dr. Celaletdin Camcı Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Kanser nasıl tedavi edileceğinde antikor nasıl tedavi edileceği, Kanser aşı nasıl tedavi edileceği, Plazmaferez(hemaferezis), Kanserde beslenme alanlarında hizmet vermekte ve Kanser Belirtileri, Kanser Nasıl Oluşur, Tarama Yöntemleri, Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler, Kanserde Risk Faktörleri hastalıkları hususunda çalışıyor.


Prof. Dr. Celaletdin Camcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Celaletdin Camcı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Prof. Dr. Celaletdin Camcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. C Camcı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Prof. Dr. Celaletdin Camcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. C Camcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Kanser Belirtileri, Kanser Nasıl Oluşur, Tarama Yöntemleri

Prof. Dr. Celaletdin Camcı İlgilendiği Hastalıklar

 • Kanser Belirtileri 
 • Kanser Nasıl Oluşur 
 • Tarama Yöntemleri 
 • Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler 
 • Kanserde Risk Faktörleri   

   

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Uyguladığı Tedaviler

 • Abdominal ultrasonografi
 • Kanser nasıl tedavi edileceğinde antikor nasıl tedavi edileceği
 • Kanser aşı nasıl tedavi edileceği
 • Plazmaferez(hemaferezis)
 • Kanserde beslenme  

   

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Diploma Aldığı Kurum

  ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Uzmanlık Aldığı Kurum

  ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

  İngilizce

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Doktorun Muayenehane Adresi:

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı instagram: Eklenmedi

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Facebook: Eklenmedi

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Whatsapp: Eklenmedi

  Prof. Dr. Celaletdin Camcı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 •  

   

  • Paylaş:

  Yorumunuzu Bırakın