Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. Taner Bayramoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Op. Dr. Taner Bayramoğlu kimdir?, Op. Dr. Taner Bayramoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Op. Dr. Taner Bayramoğlu yorumları, Genel Cerrahi – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Op. Dr. Taner Bayramoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Op. Dr.Taner Bayramoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Taner Bayramoğlu Kimdir?

Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, 24 Ocak 1961 senesinde Kahramanmaraş’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1979 senesinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1985 senesinde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Vakıf Gureba Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinde başladığı ihtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’nde tamamlamış ve 1992 senesinde Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1992 senesinde Hatay – Kırıkhan Devlet Hastanesi’nde vazifeye başlamış olan Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, burada ortalama 11 yıl görev yapmış ve bu sürede  binlerce ameliyat gerçekleştirmiş, çok sayıda guatr cerrahi operasyonu ve karın fıtıklarını düzeltici ameliyatlar yapmıştır.  2003 senesinde ise Adana Numune Hastanesi’ne atanmış ve 2010 yılına kadar Numune Hastanesinde görev yapmıştır.

2010 senesinde devletteki görevinden kendi isteğiyle ayrılmış olan  Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, başarılı çalışmalarına Adana – Seyhan’da kendi özel muayenehanesinde devam etmektedir.


Op. Dr. Taner Bayramoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. T Bayramoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Op. Dr. Taner Bayramoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. T Bayramoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Op. Dr. Taner Bayramoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Taner Bayramoğlu Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Op. Dr. Taner Bayramoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Op. Dr. Taner Bayramoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Polipektomi, Anoskopi, Tiroid cerrahisi, Safra yolları cerrahisi, Tiroidektomi, Tiroit ince iğne biyopsisi, Sils (tek delikten) kolesistektomi, Abdominal ultrasonografi, Safra kesesi taşı nasıl tedavi edileceği, Hemoroid Tanı Ve Tedavisi alanlarında hizmet vermekte ve Karın Fıtığı, Hemoroid (Basur, Mayasıl), Hemoroid (Basur, Mayasıl), Anal Fistül (Makat Fistülü), Anal Fissür (Makat Çatlağı) hastalıkları hususunda çalışıyor.


Op. Dr. Taner Bayramoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Taner Bayramoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Op. Dr. Taner Bayramoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. T Bayramoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Op. Dr. Taner Bayramoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. T Bayramoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Karın Fıtığı, Hemoroid (Basur, Mayasıl), Hemoroid (Basur, Mayasıl)

Op. Dr. Taner Bayramoğlu İlgilendiği Hastalıklar

 • Karın Fıtığı 
 • Hemoroid (Basur, Mayasıl) 
 • Hemoroid (Basur, Mayasıl) 
 • Anal Fistül (Makat Fistülü) 
 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)   

   

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Uyguladığı Tedaviler

 • Polipektomi
 • Anoskopi
 • Tiroid cerrahisi
 • Safra yolları cerrahisi
 • Tiroidektomi  

   

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Diploma Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

  ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Karın Fıtığı
 • Hemoroid (Basur, Mayasıl)
 • Hemoroid (Basur, Mayasıl)
 • Anal Fistül (Makat Fistülü)
 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

  Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. MNS Plaza No:50 A Blok **** (Çifteminare Camii Karşısı) 
  Seyhan, Adana

  Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU Muayenehanesi

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu instagram: Eklenmedi

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Facebook: Eklenmedi

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Whatsapp: Eklenmedi

  Op. Dr. Taner Bayramoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu