Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Op. Dr. Derviş ÖZER kimdir? – Muayenehane Randevu

Op. Dr. Derviş ÖZER kimdir?, Op. Dr. Derviş ÖZER Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Op. Dr. Derviş ÖZER yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Op. Dr. Derviş ÖZER hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Op. Dr.Derviş ÖZER yorumlarını da bulabilirsiniz.

Derviş ÖZER Kimdir?

Op. Dr. Derviş ÖZER, 1964 senesinde Kıbrıs’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1991 senesinde başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde tamamlayarak 1996 senesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Kızılcahamam Devlet Hastanesi’nde 11 yıl, Dr. Sami Ulus Hastanesi’nde ise 2 yıl hasta kabulü yapan Op. Dr. Derviş ÖZER, bir tanesi tıbbi, bir tanesi de öykü olmak üzere iki kitabı yayınlanmıştır. Ayrıca 2011 senesinde İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Sinema bölümüne başlamış ve 2015 senesinde bu bölümü de başarıyla bitirmiştir.

Op. Dr. Derviş ÖZER, mesleki çalışmalarına Ankara’da bulunan özel muayenehanesi’nde devam etmektedir.


Op. Dr. Derviş ÖZER kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. D ÖZER ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Op. Dr. Derviş ÖZER için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. D ÖZER şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Op. Dr. Derviş ÖZER nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Derviş ÖZER Op. Dr. Derviş Özer Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Op. Dr. Derviş ÖZER hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Op. Dr. Derviş ÖZER Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Gebelik muayenesi, Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum), Servikal hastalıkların nasıl tedavi edileceği, Rahim içi araç(spiral), Over kist cerrahi operasyonu, Nst, Menopoz nasıl tedavi edileceği, Klitoral tedavi, Jinekolojik muayene, Genel jinekolojik operasyonlar alanlarında hizmet vermekte ve Doğum Kontrol, Ergenlik poblemleri, Menopoz, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Gebelik hastalıkları hususunda çalışıyor.


Op. Dr. Derviş ÖZER için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Derviş ÖZER muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Op. Dr. Derviş ÖZER hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. D ÖZER ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Op. Dr. Derviş ÖZER hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. D ÖZER hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doğum Kontrol, Ergenlik poblemleri, Menopoz

Op. Dr. Derviş ÖZER İlgilendiği Hastalıklar

 • Doğum Kontrol 
 • Ergenlik poblemleri 
 • Menopoz 
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar 
 • Gebelik   

   

  Op. Dr. Derviş ÖZER Uyguladığı Tedaviler

 • Gebelik muayenesi
 • Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum)
 • Servikal hastalıkların nasıl tedavi edileceği
 • Rahim içi araç(spiral)
 • Over kist cerrahi operasyonu  

   

  Op. Dr. Derviş ÖZER Diploma Aldığı Kurum

  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

  Op. Dr. Derviş ÖZER Uzmanlık Aldığı Kurum

  HACETTEPE ÜNIVERSITESI

  Op. Dr. Derviş ÖZER Aldığı Ödüller

  Op. Dr. Derviş ÖZER - Ofis Fotoğrafları_1Op. Dr. Derviş ÖZER - Ofis Fotoğrafları_2Op. Dr. Derviş ÖZER - Ofis Fotoğrafları_3Op. Dr. Derviş ÖZER - Ofis Fotoğrafları_4Op. Dr. Derviş ÖZER - Ofis Fotoğrafları_5

  YAYINLAR

 • Doğum Kontrol
 • Ergenlik poblemleri
 • Menopoz
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar
 • Gebelik

  Op. Dr. Derviş ÖZER Doktorun Muayenehane Adresi:

  Meşrutiyet Caddesi No:42/15 Kızılay 
  Çankaya, Ankara

  Op. Dr. Derviş Özer Muayenehanesi

  Op. Dr. Derviş ÖZER instagram: Eklenmedi

  Op. Dr. Derviş ÖZER Facebook: Eklenmedi

  Op. Dr. Derviş ÖZER Whatsapp: Eklenmedi

  Op. Dr. Derviş ÖZER Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu