Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dt. Zeynep Ergücü kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Zeynep Ergücü kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dt. Zeynep Ergücü kimdir?, Dt. Zeynep Ergücü Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Zeynep Ergücü yorumları, Diş Hekimi – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Zeynep Ergücü hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Zeynep Ergücü yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zeynep Ergücü Kimdir?

Dt. Zeynep Ergücü, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynep Ergücü, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dt. Zeynep Ergücü kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. Z Ergücü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dt. Zeynep Ergücü için nasıl randevu alabilirim?

Dt. Z Ergücü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zeynep Ergücü ile anlaşmalı?

Zeynep Ergücü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dt. Zeynep Ergücü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Zeynep Ergücü Ege Ünv. Diş Hekimliği.fakülte bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dt. Zeynep Ergücü hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Zeynep Ergücü Diş Hekimi, uzmanıdır.


Dt. Zeynep Ergücü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Zeynep Ergücü muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dt. Zeynep Ergücü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. Z Ergücü ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dt. Zeynep Ergücü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. Z Ergücü hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Zeynep Ergücü İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Zeynep Ergücü Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Zeynep Ergücü Diploma Aldığı Kurum

Ege Üni. Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 10.08.2011)

Dt. Zeynep Ergücü Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Zeynep Ergücü Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Zeynep Ergücü Doktorun Muayenehane Adresi:

Ege Üniversitesi Kampüsü, Erzene, 35040 Bornova/İzmir 
İzmir

Ege Ünv. Diş Hekimliği.fakülte

Dt. Zeynep Ergücü instagram: Eklenmedi

Dt. Zeynep Ergücü Facebook: Eklenmedi

Dt. Zeynep Ergücü Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Zeynep Ergücü Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın