Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dt. Sönmez Fıratlı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Sönmez Fıratlı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dt. Sönmez Fıratlı kimdir?, Dt. Sönmez Fıratlı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Sönmez Fıratlı yorumları, Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Sönmez Fıratlı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Sönmez Fıratlı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sönmez Fıratlı Kimdir?

Dt. Sönmez Fıratlı, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Sönmez Fıratlı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dt. Sönmez Fıratlı kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. S Fıratlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dt. Sönmez Fıratlı için nasıl randevu alabilirim?

Dt. S Fıratlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sönmez Fıratlı ile anlaşmalı?

Sönmez Fıratlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dt. Sönmez Fıratlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Sönmez Fıratlı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dt. Sönmez Fıratlı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Sönmez Fıratlı Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır.


Dt. Sönmez Fıratlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Sönmez Fıratlı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dt. Sönmez Fıratlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. S Fıratlı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dt. Sönmez Fıratlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. S Fıratlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Sönmez Fıratlı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Sönmez Fıratlı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Sönmez Fıratlı Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üni. Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 21.07.2011)

Dt. Sönmez Fıratlı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Sönmez Fıratlı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Sönmez Fıratlı Doktorun Muayenehane Adresi:

Topkapı, Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.), 34390 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Dt. Sönmez Fıratlı instagram: Eklenmedi

Dt. Sönmez Fıratlı Facebook: Eklenmedi

Dt. Sönmez Fıratlı Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Sönmez Fıratlı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın