Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dt. Oktay Kayabaşı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Oktay Kayabaşı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dt. Oktay Kayabaşı kimdir?, Dt. Oktay Kayabaşı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Oktay Kayabaşı yorumları, Diş Hekimi – Van ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Oktay Kayabaşı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Oktay Kayabaşı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Oktay Kayabaşı Kimdir?

Dt. Oktay Kayabaşı, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Oktay Kayabaşı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dt. Oktay Kayabaşı kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. O Kayabaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dt. Oktay Kayabaşı için nasıl randevu alabilirim?

Dt. O Kayabaşı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Oktay Kayabaşı ile anlaşmalı?

Oktay Kayabaşı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dt. Oktay Kayabaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Oktay Kayabaşı Edırne Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıVan Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıVan Bahçesaray İlçe Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dt. Oktay Kayabaşı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Oktay Kayabaşı Diş Hekimi, uzmanıdır.


Dt. Oktay Kayabaşı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Oktay Kayabaşı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dt. Oktay Kayabaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. O Kayabaşı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dt. Oktay Kayabaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. O Kayabaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Oktay Kayabaşı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Oktay Kayabaşı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Oktay Kayabaşı Diploma Aldığı Kurum

Dt. Oktay Kayabaşı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Oktay Kayabaşı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Oktay Kayabaşı Doktorun Muayenehane Adresi:

Medrese Ali Bey, Çukur Çeşme Sk., 22030 Edirne Merkez/Edirne 
Edirne

Edırne Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Şerefiye, 65100 Van Merkez/Van 
Van

Van Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

İslam Mah., İslam, 65710 Bahçesaray/Van 
Van

Van Bahçesaray İlçe Hastanesı

Dt. Oktay Kayabaşı instagram: Eklenmedi

Dt. Oktay Kayabaşı Facebook: Eklenmedi

Dt. Oktay Kayabaşı Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Oktay Kayabaşı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın