Diş Hekimleri

Dt. Hüseyin Çetinkaya kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Hüseyin Çetinkaya kimdir?, Dt. Hüseyin Çetinkaya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Hüseyin Çetinkaya yorumları, Diş Hekimi – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Hüseyin Çetinkaya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Hüseyin Çetinkaya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hüseyin Çetinkaya Kimdir?

Diş Hekimi Hüseyin Çetinkaya Anamur doğumlu olup aslen Antalyalıdır. İlk ve orta öğrenimini Anamur’da tamamlayıp Anamur Anadolu Lisesi’ne dereceyle gidip dereceyle mezun olmuştur.

Lise eğitiminin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış; beş yıllık öğrenimini yine dereceyle bitirmiş; üstün başarı ve onur belgeleriyle birlikte diş hekimi unvanı almıştır.

Üniversite senelerında üç yıl boyunca Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon Yapım ve Yayıncılık Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde bir çok alanda eğitim almış ve Radyo Programcılığı alanında uzmanlaşmıştır. Aydın Doğan Genç İletişimciler yarışmasında da ödülü bulunmaktadır.

İlkokul senelerında başladığı sağlık ve spor bölgesindeki hobilerini yaşamının bir parçası haline getirmiştir ve halen aktif voleybol oynamaktadır.

Mezuniyetinden hemen sonra Antalya’da çeşitli sağlık kuruluşlarında mesleğini icra etmiş olup şu anda Diş Hekimi Hüseyin Çetinkaya muayenehanesinde hasta kabul etmektedir.


Dt. Hüseyin Çetinkaya ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Hüseyin Çetinkaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 26 69


Dt. Hüseyin Çetinkaya için nasıl randevu alabilirim?

Dt. Hüseyin Çetinkaya için online yahut telefonla randevu alabilirsiniz. Dt. Hüseyin Çetinkaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktornumarasi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Dt. Hüseyin Çetinkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Hüseyin Çetinkaya Port Dental Clinic Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.


Dt. Hüseyin Çetinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Hüseyin Çetinkaya Diş Hekimi, uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet vermekte.


Dt. Hüseyin Çetinkaya için muayene ücreti nedir?

Dt. Hüseyin Çetinkaya muayene ücreti sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Hüseyin Çetinkaya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.


Dt. Hüseyin Çetinkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. Hüseyin Çetinkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Hüseyin Çetinkaya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Hüseyin Çetinkaya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Hüseyin Çetinkaya Diploma Aldığı Kurum

Dt. Hüseyin Çetinkaya - diplomaları ve sertifikalari_1Dt. Hüseyin Çetinkaya - diplomaları ve sertifikalari_2Dt. Hüseyin Çetinkaya - diplomaları ve sertifikalari_3Dt. Hüseyin Çetinkaya - diplomaları ve sertifikalari_4Dt. Hüseyin Çetinkaya - diplomaları ve sertifikalari_5

Dt. Hüseyin Çetinkaya Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_1Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_2Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_3Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_4Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_5Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_6Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_7Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_8Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_9Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_10Dt. Hüseyin Çetinkaya - Ofis Fotoğrafları_11

Dt. Hüseyin Çetinkaya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Hüseyin Çetinkaya Doktorun Muayenehane Adresi:

Liman mah. Boğaçayı cad.Sayın Apt .No:10/2 
Konyaaltı, Antalya

Port Dental Clinic

Dt. Hüseyin Çetinkaya instagram: Eklenmedi

Dt. Hüseyin Çetinkaya Facebook: Eklenmedi

Dt. Hüseyin Çetinkaya Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Hüseyin Çetinkaya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu