Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu kimdir?, Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu yorumları, Diş Hekimi – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Bahar Füsun Oduncuoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Bahar Füsun Oduncuoğlu Kimdir?

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bahar Füsun Oduncuoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. B Oduncuoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dt. B Oduncuoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Bahar Füsun Oduncuoğlu ile anlaşmalı?

Bahar Füsun Oduncuoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Diş Hekimi, uzmanıdır.


Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. B Oduncuoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. B Oduncuoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Diploma Aldığı Kurum

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 19.08.2011)

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara 
Ankara

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu instagram: Eklenmedi

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Facebook: Eklenmedi

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Bahar Füsun Oduncuoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın