Diş Hekimleri

Dt. Ali Kemal Özdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dt. Ali Kemal Özdemir kimdir?, Dt. Ali Kemal Özdemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dt. Ali Kemal Özdemir yorumları, Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı – Sivas ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dt. Ali Kemal Özdemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dt.Ali Kemal Özdemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ali Kemal Özdemir Kimdir?

Dt. Ali Kemal Özdemir, Diş Hekimi ve Diş Protez Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Diş Protez Uzmanı Ali Kemal Özdemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dt. Ali Kemal Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dt. A Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dt. Ali Kemal Özdemir için nasıl randevu alabilirim?

Dt. A Özdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ali Kemal Özdemir ile anlaşmalı?

Ali Kemal Özdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dt. Ali Kemal Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Ali Kemal Özdemir Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dt. Ali Kemal Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dt. Ali Kemal Özdemir Diş Hekimi, ,Diş Protez Uzmanı uzmanıdır.


Dt. Ali Kemal Özdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ali Kemal Özdemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dt. Ali Kemal Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dt. A Özdemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dt. Ali Kemal Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dt. A Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dt. Ali Kemal Özdemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dt. Ali Kemal Özdemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dt. Ali Kemal Özdemir Diploma Aldığı Kurum

Dt. Ali Kemal Özdemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dt. Ali Kemal Özdemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dt. Ali Kemal Özdemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, Balkan Yerleşkesi, 22030 Merkez/Edirne Merkez/Edirne 
Edirne

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Dt. Ali Kemal Özdemir instagram: Eklenmedi

Dt. Ali Kemal Özdemir Facebook: Eklenmedi

Dt. Ali Kemal Özdemir Whatsapp: Eklenmedi

Dt. Ali Kemal Özdemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu