Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Zinevia Çetinkaya kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Zinevia Çetinkaya kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Zinevia Çetinkaya kimdir?, Dr. Zinevia Çetinkaya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Zinevia Çetinkaya yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Bolu ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Zinevia Çetinkaya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Zinevia Çetinkaya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zinevia Çetinkaya Kimdir?

Dr. Zinevia Çetinkaya, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zinevia Çetinkaya, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Zinevia Çetinkaya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Çetinkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Zinevia Çetinkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zinevia Çetinkaya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Zinevia Çetinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Zinevia Çetinkaya Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Zinevia Çetinkaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zinevia Çetinkaya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Zinevia Çetinkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Çetinkaya ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Zinevia Çetinkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Çetinkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Zinevia Çetinkaya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Zinevia Çetinkaya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Zinevia Çetinkaya Diploma Aldığı Kurum

Dr. Zinevia Çetinkaya Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Zinevia Çetinkaya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Zinevia Çetinkaya Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Zinevia Çetinkaya instagram: Eklenmedi

Dr. Zinevia Çetinkaya Facebook: Eklenmedi

Dr. Zinevia Çetinkaya Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Zinevia Çetinkaya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın