Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Zeynep Gençtur Özdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir kimdir?, Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Zeynep Gençtur Özdemir yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Zeynep Gençtur Özdemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Zeynep Gençtur Özdemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zeynep Gençtur Özdemir Kimdir?

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynep Gençtur Özdemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Zeynep Gençtur Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Zeynep Gençtur Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Zeynep Gençtur Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Zeynep Gençtur Özdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeynep Gençtur Özdemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Zeynep Gençtur Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Özdemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Zeynep Gençtur Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Zeynep Gençtur Özdemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir instagram: Eklenmedi

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Facebook: Eklenmedi

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Zeynep Gençtur Özdemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın