Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Zeliha Makça Özaydın kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Zeliha Makça Özaydın kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Zeliha Makça Özaydın kimdir?, Dr. Zeliha Makça Özaydın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Zeliha Makça Özaydın yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Zeliha Makça Özaydın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Zeliha Makça Özaydın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zeliha Makça Özaydın Kimdir?

Dr. Zeliha Makça Özaydın, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeliha Makça Özaydın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Zeliha Makça Özaydın kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Özaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Zeliha Makça Özaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zeliha Makça Özaydın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Zeliha Makça Özaydın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Zeliha Makça Özaydın Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Zeliha Makça Özaydın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeliha Makça Özaydın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Zeliha Makça Özaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Özaydın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Zeliha Makça Özaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Özaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Zeliha Makça Özaydın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Zeliha Makça Özaydın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Zeliha Makça Özaydın Diploma Aldığı Kurum

Dr. Zeliha Makça Özaydın Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Zeliha Makça Özaydın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Zeliha Makça Özaydın Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Zeliha Makça Özaydın instagram: Eklenmedi

Dr. Zeliha Makça Özaydın Facebook: Eklenmedi

Dr. Zeliha Makça Özaydın Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Zeliha Makça Özaydın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın