Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Zeki Kahramanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Zeki Kahramanoğlu kimdir?, Dr. Zeki Kahramanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Zeki Kahramanoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Hatay ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Zeki Kahramanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Zeki Kahramanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zeki Kahramanoğlu Kimdir?

Dr. Zeki Kahramanoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeki Kahramanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Zeki Kahramanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Kahramanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Zeki Kahramanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Z Kahramanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zeki Kahramanoğlu ile anlaşmalı?

Zeki Kahramanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Zeki Kahramanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zeki Kahramanoğlu Hatay Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Zeki Kahramanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Zeki Kahramanoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Zeki Kahramanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeki Kahramanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Zeki Kahramanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Kahramanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Zeki Kahramanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Kahramanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Zeki Kahramanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Zeki Kahramanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Zeki Kahramanoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Zeki Kahramanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Zeki Kahramanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Zeki Kahramanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Odabaşı Köyü, 31120 Odabaşı/Hatay Merkez/Hatay 
Hatay

Hatay Devlet Hastanesi

Dr. Zeki Kahramanoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Zeki Kahramanoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Zeki Kahramanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Zeki Kahramanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu