Dr. Zafer Kargı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Zafer Kargı kimdir?, Dr. Zafer Kargı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Zafer Kargı yorumları, Aile Hekimliği – Isparta ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Zafer Kargı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Zafer Kargı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zafer Kargı Kimdir?

Dr. Zafer Kargı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Zafer Kargı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Zafer Kargı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Z Kargı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Zafer Kargı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Zafer Kargı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Zafer Kargı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Zafer Kargı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Zafer Kargı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zafer Kargı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Zafer Kargı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Z Kargı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Zafer Kargı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Z Kargı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Zafer Kargı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Zafer Kargı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Zafer Kargı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Zafer Kargı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Zafer Kargı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Zafer Kargı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Zafer Kargı instagram: Eklenmedi

Dr. Zafer Kargı Facebook: Eklenmedi

Dr. Zafer Kargı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Zafer Kargı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene