Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Yılmaz Apaydın kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Yılmaz Apaydın kimdir?, Dr. Yılmaz Apaydın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Yılmaz Apaydın yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Yılmaz Apaydın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Yılmaz Apaydın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yılmaz Apaydın Kimdir?

Dr. Yılmaz Apaydın, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Yılmaz Apaydın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Yılmaz Apaydın kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Y Apaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Yılmaz Apaydın için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Y Apaydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yılmaz Apaydın ile anlaşmalı?

Yılmaz Apaydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Yılmaz Apaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yılmaz Apaydın Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Yılmaz Apaydın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Yılmaz Apaydın Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Yılmaz Apaydın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yılmaz Apaydın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Yılmaz Apaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Y Apaydın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Yılmaz Apaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Y Apaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Yılmaz Apaydın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Yılmaz Apaydın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Yılmaz Apaydın Diploma Aldığı Kurum

Dr. Yılmaz Apaydın Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Yılmaz Apaydın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Yılmaz Apaydın Doktorun Muayenehane Adresi:

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa 
Bursa

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Dr. Yılmaz Apaydın instagram: Eklenmedi

Dr. Yılmaz Apaydın Facebook: Eklenmedi

Dr. Yılmaz Apaydın Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Yılmaz Apaydın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu