Dr. Yeşim Tığlı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Yeşim Tığlı kimdir?, Dr. Yeşim Tığlı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Yeşim Tığlı yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Yeşim Tığlı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Yeşim Tığlı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yeşim Tığlı Kimdir?

Dr. Yeşim Tığlı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeşim Tığlı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Yeşim Tığlı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Y Tığlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Yeşim Tığlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yeşim Tığlı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Yeşim Tığlı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Yeşim Tığlı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Yeşim Tığlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yeşim Tığlı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Yeşim Tığlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Y Tığlı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Yeşim Tığlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Y Tığlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Yeşim Tığlı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Yeşim Tığlı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Yeşim Tığlı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Yeşim Tığlı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Yeşim Tığlı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Yeşim Tığlı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Yeşim Tığlı instagram: Eklenmedi

Dr. Yeşim Tığlı Facebook: Eklenmedi

Dr. Yeşim Tığlı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Yeşim Tığlı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene