Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar kimdir?, Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Yeşim Şerife Bayraktar yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Yeşim Şerife Bayraktar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Yeşim Şerife Bayraktar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yeşim Şerife Bayraktar Kimdir?

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeşim Şerife Bayraktar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Yeşim Şerife Bayraktar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Y Bayraktar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Yeşim Şerife Bayraktar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Y Bayraktar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yeşim Şerife Bayraktar ile anlaşmalı?

Yeşim Şerife Bayraktar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Yeşim Şerife Bayraktar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma HastanesıSelçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Yeşim Şerife Bayraktar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Yeşim Şerife Bayraktar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yeşim Şerife Bayraktar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Yeşim Şerife Bayraktar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Y Bayraktar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Yeşim Şerife Bayraktar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Y Bayraktar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Yeşim Şerife Bayraktar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.01.2014)

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Doktorun Muayenehane Adresi:

Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara 
Ankara

Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya 
Konya

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar instagram: Eklenmedi

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Facebook: Eklenmedi

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Yeşim Şerife Bayraktar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu