Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Yasemin Öksüm kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Yasemin Öksüm kimdir?, Dr. Yasemin Öksüm Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Yasemin Öksüm yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Yasemin Öksüm hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Yasemin Öksüm yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yasemin Öksüm Kimdir?

Dr. Yasemin Öksüm, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasemin Öksüm, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Yasemin Öksüm kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Y Öksüm ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Yasemin Öksüm için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Y Öksüm şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yasemin Öksüm ile anlaşmalı?

Yasemin Öksüm kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Yasemin Öksüm nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yasemin Öksüm Erciyes ÜniversitesiKayseri Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet HastanesiKayseri Eğitim Ve Araştırma HastanesiVan Muradıye Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Yasemin Öksüm hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Yasemin Öksüm Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Yasemin Öksüm için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yasemin Öksüm muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Yasemin Öksüm hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Y Öksüm ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Yasemin Öksüm hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Y Öksüm hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Yasemin Öksüm İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Yasemin Öksüm Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Yasemin Öksüm Diploma Aldığı Kurum

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.07.2012)
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.07.2012)

Dr. Yasemin Öksüm Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Yasemin Öksüm Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Yasemin Öksüm Doktorun Muayenehane Adresi:

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri 
Kayseri

Erciyes Üniversitesi

Camiicedit, 38400 Develi/Kayseri Province 
Kayseri

Kayseri Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi

Sanayi, Atatürk Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri 
Kayseri

Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Yenişehir, Emniyet cad, 65500 Muradiye/Van 
Van

Van Muradıye Devlet Hastanesı

Dr. Yasemin Öksüm instagram: Eklenmedi

Dr. Yasemin Öksüm Facebook: Eklenmedi

Dr. Yasemin Öksüm Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Yasemin Öksüm Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu