Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Veli Örtlek kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Veli Örtlek kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Veli Örtlek kimdir?, Dr. Veli Örtlek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Veli Örtlek yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Adıyaman ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Veli Örtlek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Veli Örtlek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Veli Örtlek Kimdir?

Dr. Veli Örtlek, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Veli Örtlek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Veli Örtlek kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. V Örtlek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Veli Örtlek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Veli Örtlek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Veli Örtlek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Veli Örtlek Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Veli Örtlek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Veli Örtlek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Veli Örtlek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. V Örtlek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Veli Örtlek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. V Örtlek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Veli Örtlek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Veli Örtlek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Veli Örtlek Diploma Aldığı Kurum

Dr. Veli Örtlek Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Veli Örtlek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Veli Örtlek Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Veli Örtlek instagram: Eklenmedi

Dr. Veli Örtlek Facebook: Eklenmedi

Dr. Veli Örtlek Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Veli Örtlek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın