Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Vedat Ali Taşdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Vedat Ali Taşdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Vedat Ali Taşdemir kimdir?, Dr. Vedat Ali Taşdemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Vedat Ali Taşdemir yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Vedat Ali Taşdemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Vedat Ali Taşdemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Vedat Ali Taşdemir Kimdir?

Dr. Vedat Ali Taşdemir, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Vedat Ali Taşdemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Vedat Ali Taşdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. V Taşdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Vedat Ali Taşdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Vedat Ali Taşdemir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Vedat Ali Taşdemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Vedat Ali Taşdemir Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Vedat Ali Taşdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Vedat Ali Taşdemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Vedat Ali Taşdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. V Taşdemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Vedat Ali Taşdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. V Taşdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Vedat Ali Taşdemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Vedat Ali Taşdemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Vedat Ali Taşdemir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Vedat Ali Taşdemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Vedat Ali Taşdemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Vedat Ali Taşdemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Vedat Ali Taşdemir instagram: Eklenmedi

Dr. Vedat Ali Taşdemir Facebook: Eklenmedi

Dr. Vedat Ali Taşdemir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Vedat Ali Taşdemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın