Acil Tıp Doktorları

Dr. Ünal Köse kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ünal Köse kimdir?, Dr. Ünal Köse Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ünal Köse yorumları, Acil Tıp – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ünal Köse hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ünal Köse yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ünal Köse Kimdir?

Dr. Ünal KÖSE, 28 Nisan 1969 tarihinde Bulgaristan’da doğmuştur. Tıp eğitimini Varna Tıp Üniversitesi’nde tamamlayarak 1995 senesinde tıp doktoru unvanı almıştır.

Işık Polikliniği’nde,Bağcılar Medline’da,Özel Ambulance,Hızır Acil Ambulans,Kolon Hastanesi’nde görev yapmış olan Dr. Ünal KÖSE, mesleki çalışmalarına Avcılar Hospital’de devam etmektedir.

Dr. Ünal KÖSE, İstanbul Tabibler Odası üyesidir. Ayrıca iyi derecede İngilizce,Bulgarca,Rusça bilmektedir.


Dr. Ünal Köse kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Köse ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ünal Köse için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Köse şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Dr. Ünal Köse nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ünal Köse bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ünal Köse hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ünal Köse Acil Tıp, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik alanlarında hizmet vermekte ve Schüssler Tuzları, Epilasyon Uygulamaları, Cilt Bakımı Ve Uygulamalar, Akrep Sokması, Botoks hastalıkları hususunda çalışıyor.


Dr. Ünal Köse için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ünal Köse muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ünal Köse hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Köse ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ünal Köse hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Köse hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Schüssler Tuzları, Epilasyon Uygulamaları, Cilt Bakımı Ve Uygulamalar

Dr. Ünal Köse İlgilendiği Hastalıklar

 • Schüssler Tuzları 
 • Epilasyon Uygulamaları 
 • Cilt Bakımı Ve Uygulamalar 
 • Akrep Sokması 
 • Botoks   

   

  Dr. Ünal Köse Uyguladığı Tedaviler

 • Saç mezoterapi ve saç prp
 • Cilt gençleştirme
 • Prp yüz gençleştirme
 • Medikal estetik  

   

  Dr. Ünal Köse Diploma Aldığı Kurum

  Dr. Ünal Köse Uzmanlık Aldığı Kurum

  İngilizce
  Bulgarca
  Rusça

  Dr. Ünal Köse Aldığı Ödüller

  Basketbol
  Müzik
  Satranç
  Sinema

  YAYINLAR

  Avcılar Hospital


  01 2014 –
  Şu Anda

  Dr. Ünal Köse Doktorun Muayenehane Adresi:

  Dr. Ünal Köse instagram: Eklenmedi

  Dr. Ünal Köse Facebook: Eklenmedi

  Dr. Ünal Köse Whatsapp: Eklenmedi

  Dr. Ünal Köse Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu