Aile Hekimleri

Dr. Ünal Atılgan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ünal Atılgan kimdir?, Dr. Ünal Atılgan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ünal Atılgan yorumları, Aile Hekimliği – Yalova ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ünal Atılgan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ünal Atılgan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ünal Atılgan Kimdir?

Dr. Ünal Atılgan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ünal Atılgan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ünal Atılgan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Atılgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ünal Atılgan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Atılgan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ünal Atılgan ile anlaşmalı?

Ünal Atılgan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ünal Atılgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ünal Atılgan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ünal Atılgan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ünal Atılgan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ünal Atılgan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ünal Atılgan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ünal Atılgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Atılgan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ünal Atılgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Atılgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ünal Atılgan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ünal Atılgan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ünal Atılgan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ünal Atılgan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ünal Atılgan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ünal Atılgan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Yalova

Aile Hekimliği

Dr. Ünal Atılgan instagram: Eklenmedi

Dr. Ünal Atılgan Facebook: Eklenmedi

Dr. Ünal Atılgan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ünal Atılgan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu