Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Umur Dere kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Umur Dere kimdir?, Dr. Umur Dere Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Umur Dere yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Umur Dere hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Umur Dere yorumlarını da bulabilirsiniz.

Umur Dere Kimdir?

Dr. Umur Dere, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Umur Dere, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Umur Dere kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. U Dere ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Umur Dere nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Umur Dere Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Umur Dere hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Umur Dere Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Umur Dere için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Umur Dere muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Umur Dere hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. U Dere ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Umur Dere hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. U Dere hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Umur Dere İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Umur Dere Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Umur Dere Diploma Aldığı Kurum

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 22.12.2004)

Dr. Umur Dere Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Umur Dere Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Umur Dere Doktorun Muayenehane Adresi:

Tuzla Mah., Sadi Pekin Cad., 54. Sokak No:3, 48300 Fethiye/Muğla 
Muğla

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Dr. Umur Dere instagram: Eklenmedi

Dr. Umur Dere Facebook: Eklenmedi

Dr. Umur Dere Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Umur Dere Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu