Dr. Ülker Çalışkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ülker Çalışkan kimdir?, Dr. Ülker Çalışkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ülker Çalışkan yorumları, Aile Hekimliği – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ülker Çalışkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ülker Çalışkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ülker Çalışkan Kimdir?

Dr. Ülker Çalışkan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ülker Çalışkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ülker Çalışkan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Çalışkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ülker Çalışkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ülker Çalışkan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ülker Çalışkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ülker Çalışkan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ülker Çalışkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ülker Çalışkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ülker Çalışkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Çalışkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ülker Çalışkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Çalışkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ülker Çalışkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ülker Çalışkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ülker Çalışkan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ülker Çalışkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ülker Çalışkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ülker Çalışkan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Ülker Çalışkan instagram: Eklenmedi

Dr. Ülker Çalışkan Facebook: Eklenmedi

Dr. Ülker Çalışkan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ülker Çalışkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene