Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Türkan Karasali kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Türkan Karasali kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Türkan Karasali kimdir?, Dr. Türkan Karasali Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Türkan Karasali yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Türkan Karasali hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Türkan Karasali yorumlarını da bulabilirsiniz.

Türkan Karasali Kimdir?

Dr. Türkan Karasali, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkan Karasali, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Türkan Karasali kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Karasali ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Türkan Karasali nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Türkan Karasali bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Türkan Karasali hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Türkan Karasali Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Türkan Karasali için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Türkan Karasali muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Türkan Karasali hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Karasali ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Türkan Karasali hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Karasali hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Türkan Karasali İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Türkan Karasali Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Türkan Karasali Diploma Aldığı Kurum

Dr. Türkan Karasali Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Türkan Karasali Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Türkan Karasali Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Türkan Karasali instagram: Eklenmedi

Dr. Türkan Karasali Facebook: Eklenmedi

Dr. Türkan Karasali Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Türkan Karasali Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın