Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Tuncay Yazgan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Tuncay Yazgan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Tuncay Yazgan kimdir?, Dr. Tuncay Yazgan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Tuncay Yazgan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Tuncay Yazgan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Tuncay Yazgan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tuncay Yazgan Kimdir?

Dr. Tuncay Yazgan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuncay Yazgan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Tuncay Yazgan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Yazgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Tuncay Yazgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tuncay Yazgan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Tuncay Yazgan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Tuncay Yazgan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Tuncay Yazgan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tuncay Yazgan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Tuncay Yazgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Yazgan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Tuncay Yazgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Yazgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Tuncay Yazgan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Tuncay Yazgan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Tuncay Yazgan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Tuncay Yazgan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Tuncay Yazgan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Tuncay Yazgan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Tuncay Yazgan instagram: Eklenmedi

Dr. Tuncay Yazgan Facebook: Eklenmedi

Dr. Tuncay Yazgan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Tuncay Yazgan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın