Aile Hekimleri

Dr. Tevfik Selver kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Tevfik Selver kimdir?, Dr. Tevfik Selver Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Tevfik Selver yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Tevfik Selver hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Tevfik Selver yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tevfik Selver Kimdir?

Dr. Tevfik Selver, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Tevfik Selver, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Tevfik Selver kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Selver ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Tevfik Selver için nasıl randevu alabilirim?

Dr. T Selver şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Tevfik Selver ile anlaşmalı?

Tevfik Selver kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Tevfik Selver nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tevfik Selver Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Tevfik Selver hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Tevfik Selver Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Tevfik Selver için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tevfik Selver muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Tevfik Selver hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Selver ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Tevfik Selver hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Selver hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Tevfik Selver İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Tevfik Selver Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Tevfik Selver Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.07.2002)

Dr. Tevfik Selver Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Tevfik Selver Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Tevfik Selver Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Dr. Tevfik Selver instagram: Eklenmedi

Dr. Tevfik Selver Facebook: Eklenmedi

Dr. Tevfik Selver Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Tevfik Selver Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu