Dr. Tamer Görgülü kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Tamer Görgülü kimdir?, Dr. Tamer Görgülü Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Tamer Görgülü yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Tamer Görgülü hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Tamer Görgülü yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tamer Görgülü Kimdir?

Dr. Tamer Görgülü, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Tamer Görgülü, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Tamer Görgülü kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Görgülü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Tamer Görgülü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tamer Görgülü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Tamer Görgülü hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Tamer Görgülü Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Tamer Görgülü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tamer Görgülü muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Tamer Görgülü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Görgülü ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Tamer Görgülü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Görgülü hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Tamer Görgülü İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Tamer Görgülü Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Tamer Görgülü Diploma Aldığı Kurum

Dr. Tamer Görgülü Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Tamer Görgülü Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Tamer Görgülü Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Tamer Görgülü instagram: Eklenmedi

Dr. Tamer Görgülü Facebook: Eklenmedi

Dr. Tamer Görgülü Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Tamer Görgülü Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene