Dr. Tamer Erhan Balta kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Tamer Erhan Balta kimdir?, Dr. Tamer Erhan Balta Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Tamer Erhan Balta yorumları, Aile Hekimliği – Rize ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Tamer Erhan Balta hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Tamer Erhan Balta yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tamer Erhan Balta Kimdir?

Dr. Tamer Erhan Balta, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Tamer Erhan Balta, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Tamer Erhan Balta kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Balta ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Tamer Erhan Balta nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Tamer Erhan Balta bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Tamer Erhan Balta hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Tamer Erhan Balta Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Tamer Erhan Balta için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tamer Erhan Balta muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Tamer Erhan Balta hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Balta ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Tamer Erhan Balta hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Balta hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Tamer Erhan Balta İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Tamer Erhan Balta Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Tamer Erhan Balta Diploma Aldığı Kurum

Dr. Tamer Erhan Balta Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Tamer Erhan Balta Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Tamer Erhan Balta Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Tamer Erhan Balta instagram: Eklenmedi

Dr. Tamer Erhan Balta Facebook: Eklenmedi

Dr. Tamer Erhan Balta Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Tamer Erhan Balta Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene